ما چیکار میکنیم؟

فرایند حضور در رسنو رو بهتر بشناس! 
کسب درآمد چند ده میلیونی از کسب و کارهای دیجیتال اونقدرها هم که فکر میکنید سخت نیست. کسب درآمد دو تا چیز بیشتر نمیخواد:
اول: ‌ارتباط با آدم های موفقی که حاضر بشن برای شما وقت بگذارند. 
دوم: شما که حاضر باشید به چیزایی که اونا میگن گوش کنید و عمل کنید. 
اگر شما دومیش هستید اولیش با رسنو. سرمایه جور شدنیه.

رسنو رو درست انتخاب کردید اگر امروز:

اگر امروز حس راه اندازی کسب و کاری رو دارید اما نمیدونید از کجا باید شروع کنید

اگر یه شغل پردرآمد ندارید اما هنوز به داشتنش امیدوارید

اگر اعتماد به نفس کافی ندارید اما یه کم جسارت و تو دلتون احساس میکنید

اگر فارغ التحصیل شدید و راهی برای درآمدزایی هنوز پیدا نکردید

اگر کاری دارید و درآمدش براتون راضی کننده نیست و خودتون و مستحق درآمد بیشتری میدونید 

اگر مثل ما فکر میکنید که برای شروع کسب و کار پول لازم نیست بلکه توانمندی و ارتباطات لازمه

اگر پول زیادی برای ثبت نام در دوره های گرون قیمت کسب و کار ندارید.

با رسنو بعد از چند ماه یه همچین آدمی هستید:

اعتماد به نفس دارید چون در رسنو کلی تکنیک مختلف برای کسب و کار موفق و تمرین کردید و ازشون جواب گرفتید

سایتی دارید که هفتاد درصد از مخاطباتون از دیدنش لذت میبرند و تاییدش میکنند. ضمن اینکه یاد گرفتید چی کار کنید که توی جستجوهای اینترنتی نام شما، برند شما و محصول شما دیده بشه و کلی از این طریق مشتری جذب کردید.

پیج دارید که پستاتون در اکسپلولر نمایش داده میشه. کسایی که به پیجتون سر میزنند احساس میکنند با یک شرکت حرفه ای بازاریابی و فروش طرفند در حالیکه شما تنهایی این پیج و بالا آوردید و مدیریتش کردید.

محتواهایی رو میتونید بسازید که دیگران حاضرن ببنند و لایک کنند و فالو کنند

تصویری از شما ساخته شده که دیگران علاقه دارند با شما همکاری کنند و بهتون در کسب و کار اعتماد کنند.

میتونید مدل کسب و کار بسازید که مهم ترین مهارت برای ثروت سازیه. دیگه میتونید تشخیص بدید که تو کسب و کار چی درست و آینده داره و چی نیست.

میتونید تیم تشکیل بدید، چند نفر و به تدریج دور و بر خودتون جمع کنید و کسب و کارتون رو توسعه بدید.

کانال های فروش و بلدید و میتونید برای یه محصول مسیر فروش و بازاریابی طراحی کنید و محصولتون رو بفروشید

تو دوست و آشنا و فامیل ازتون به عنوان یه جوونی که تو این چند ماه متحول شده یاد میکنند

در رسنو دو تا مسیر وجود داره:

 شما میتونید اولی، دومی یا هردو رو انتخاب کنید.

افرادی که در دورهای کوچینگ رسنو زیر نظر مربیان حرفه ای شرکت میکنن، مدل کسب و کار خودشون و درست میکنند و بر اساس اون محصول یا خدمت خودشون و در فضای دیجیتال(اینستاگرام و سایت) ارائه میکنند و درآمد خودشون رو بیشتر میکنند، این افراد بسته به رویاشون، مدل کسب و کارشون و تلاش خودشون میتونند تا ماهی چند ده میلیون درآمد داشته باشند. الان درآمد برخی از اون هایی که تو این مسیر رفتن بعد از کمتر از یک سال به بالاتر از ۵۰ میلیون تومان رسیده.

افرادی هستن که رو محصول جدیدی کار نمیکنن و تمام تمرکزشون رو روی فروش خود رسنو میگذارند. این افراد با شرکت در دوره های کوچینگ، همه تمرکزشون رو میگذارند روی بازاریابی و فروش و خیلی زود درآمدزاییشون شروع میشه، البته این گروه میتونند همزمان مسیر گروه اول و هم بروند و محصول یا خدمت یا کسب و کار خودشون و راه اندازی کنند،

رسنو چطوری همچین کار و تحولی رو انجام میده:

رسنو کارش عوض کردن آدم هاست. اگر چند ماه دیگه همچین آدمی از خودتون دیدید تعجب نکنید شغل ما و تخصص کوچ های رسنو همینه.

رسنو از آخرین روش های کوچینگ مدرن در دنیا استفاده میکنه و روش های موفق جهانی رو با کارشناسای درجه یک ایرانی بومی سازی کرده 

کوچ های رسنو هر کدومشون تو یه زمینه ای متخصص و درجه یک اند. اون ها هم یه روزی از صفر شروع کردند و الان کلی موفقیت به دست آوردند و اومدند که موفقیت هاشون و با شما به اشتراک بگذارن. چرا اینکار و میکنند، چون دنبال ارتباطات جدید، پیدا کردن استعدادهای جدید، پیدا کردن همکارای جدیدن و کاملا مطمینند که از بین شما گم شده هاشون و پیدا میکنند.

کوچ های رسنو مدیون آدمهایی هستند یه دو سه سال پیش براشون وقت گذاشتند و باید دینشون و از طریق وقت گذاشتن برای نسل بعدی خودشون ادا کنند.

رسنو به شما آموزش نمیده که فقط یه چیزی یاد بگیرید، تو رسنو باید نتایج عملی و واقعی رو کنید. اونقدر کار میکنید که نتایج دلخواه به دست میاد.

مربی های ارشد رسنو روی مباحث شخصیتی و رفتاری شما حسابی کار میکنند. اون ها به شما کمک میکنند تا باورتون از خودتون رو تغییر بدید مثل یک میلیارد به زندگیتون نگاه کنید و دنیای خودتون و متحول کنید.

در اینصورت ها سراغ رسنو نیایید:

اگر هنوز به یاد شکست های گذشته هستید و اون ها رو پشت در رسنو نگذاشتید.

اگه به خودتون شک دارید و خودتون و بی عرضه و ناموفق میدونید

اگه از شرایط کلا ناامیدید و نمیخواهید باور کنید که شما لایق موفقیتید.

اگر پول زیادی ندارید نگران نباشید:

قیمت دورههای ۱۰ ماهه رسنو ۴ میلیون هستش که فعلا با ۵۰ درصد تخفیف ارائه میشه ،یعنی۲ میلیون تومان ،که اونم به صورت ماهانه ۲۰۰ تومن پرداخت میشه،
اگر مسیر دوم و انتخاب کرده باشید که محصول رسنو رو برای کسب درآمد بفروشید، در واقع شما شریک رسنو هستید و با پرداخت هر قسط از دوره ۷۰ هزارتومن به شما میرسه، این یک امتیاز ویژه است برای اینکه رسنو حرف و عملش یکیه. موفقیت و برای همه میخواد. رسنو بهتون اعتماد کردن و یاد میده، همونطور که اعتماد شما به رسنو باعث موفقیت هر دو طرف میشه، شما هم با کسب اعتماد و حفظ اون میتونید آینده کسب و کاری خودتون و بسازید
شما در نظر بگیرید اگر شما ۵۰ تا دوره رسنو تو اینستاگرام بفروشید،به درآمد ماهانه ۳ونیم میلیون میرسید که هر ماه این درآمد بیشتر میشه ،
اگر بتونید این درآمد و حفظ کنید هم میتونید کوچ رسنو بشید و به غیر از پورسانتی که میگیرید یه درآمد ماهانه به عنوان حق الزحمه کوچینگ دریافت کنید.
علاوه بر این اگر خوب کار کنید یواش یواش که مدل کسب و کار خودتون و نهایی کنید و موفق بشه کار تمامه و شما وارد مرحله جدیدی از زندگیتون شدید.