قوانین و مقررات

برخی از تعاریف:

رسنو: نام تجاری سامانه تبلیغات محتوای کاربر محور است که در مالکیت و اختیار شرکت دانش افزار پازاندیش است.
کاربران رسنو: هر شخص حقیقی که برای ساخت سایت فروشگاهی یا شخصی، دیدن تبلیغات و دریافت محتواهای آموزشی در رسنو ثبت نام می‌کند.
حساب کاربری: مجموعه‌ای از اطلاعات‌ شخصی، مالی و فنی تبلیغ‌دهندگان و کاربران است.
کد معرف: با وارد کردن کد معرف برای ثبت نام کاربران جدید، افراد به دایره همکاری کد معرف وارد شده اضافه می گردند.

قوانین و شرایط عمومی:

ثبت‌نام در رسنو، به معنی پذیرش تمامی شرایط و قوانین همکاری با رسنو بوده و شما پس از ثبت نام و برای دریافت امکانات پنل از جمله ساخت سایت و دریافت قالب های مورد نظر در این مرحله با خرید حق اشتراک، امکان استفاده از امکانات پنل را خواهید داشت.
مالکیت حساب کاربری شما، متعلق به شما است و مجاز به در اختیار گذاشتن آن با افراد و سازمان‌های دیگر نیستید.
اطلاعات مالی و غیرمالی کاربران محرمانه است. رسنو ضمانت می‌کند اصول امنیتی و اخلاقی را رعایت کرده و در هیچ صورتی به‌جز حکم دادگاه، اطلاعاتی در اختیار هیچ فرد و سازمانی قرار ندهد.
هرگونه اختلاف راجع به تفسیر، نقض و اجرای مفاد این صفحه، در صورت عدم حل مسالمت‌آمیز توسط قاضی مورد اعتماد طرفین، از طریق نهادهای قضائی پیگیری شده و رأی مصادره برای هر دو طرف لازم‌الاجراست.

کاربران:

کاربران متعهد می‌شوند که با اطلاعات دقیق، کامل و بروز شده ثبت‌نام کنند و موظف‌اند که در صورت رخ داد هرگونه تغییری در اطلاعات، مشخصات خود را ‌بروزرسانی نمایند.
رسنو برای رد و یا قبول نوع کسب‌وکار مختار بوده، زیرا نوع محصولات و خدمات کسب‌وکار شما باید بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های درون‌سازمانی باشد.
کاربر تائید می‌کند که محصول و یا خدمتی که ارائه میدهد حاوی اطلاعات غیرقانونی و نامناسب نیست. اگر پس از مدتی خلاف این موضوع ثابت شود عواقب آن به عهده کاربر است.
رسنو مختار است که در صورت دریافت هرگونه اخطار از سوی مراجع قضایی، انتظامی و ... در فضای مجازی، نسبت به غیرفعال‌سازی پنل کسب‌وکار شما اقدام نماید و خسارت وارده به عهده کاربر است.

اطلاعیه:

چنانچه کاربر یکی از بندهای بالا را مرتکب شود رسنو مختار است پنل را بدون اطلاع قبلی مسدود کند.
رسنو مسئولیتی در قبال خسارت‌های غیر مستقیم مانند سود نبردن، از دست دادن داده، شهرت تجاری، فروش پایین از تبلیغات و ساخت سایت توسط پلتفرم رسنو و مواردی از این قبیل ندارد.
مسئولیت حفظ اطلاعات محرمانه بر عهده صاحب اطلاعات است و در صورت اینکه کاربر متوجه شود که از پنل او سواستفاده می‌شود سریعا به رسنو اطلاع دهد.