ویژگی های رسنو

کسب درآمد از رسنو

محتواهای آموزشی ارزشمند

تبلیغ و حمایت کسب‌وکارها

ساخت سایت فروشگاهی و شخصی

گفتگو و مصاحبه با کارآفرین‌های برتر

مشاوره و منتورینگ با افراد متخصص هر حوزه

دنیای نو، رسانه نو

اگر دانش آموزید و می‌خواهید دستتون تو جیب خودتون باشه و یا دانشجو هستید و به فکر آینده هستید و می‌خواهید وارد بازار کار بشید ولی دانش اش رو ندارید و نمی‌دونید از کجا شروع کنید.
 اگر می‌خواهید کسب‌وکارتون را راه بندازید و یا  توسعه‌اش بدید، رسنو دقیقن همونی است که  بهش نیاز دارید! 
رسنو یک بستری فراهم کرده که شما می‌تونید با خرید اشتراک 1) به درآمد برسید
2) کسب‌وکارتون را گسترش بدید. 
3) با راحت‌ترین روش‌ وبسایت خودتون را در 24 ساعت بسازید.
4) با خیال راحت تبلیغات کسب‌وکارتون را به رسنو بسپارید و به مشتریانی که از کمپین های تبلیغاتی شما حمایت می‌کنند، خوش آمد بگید. :)

 رسنو یک پلتفرم حمایتی برای کسب‌وکارهاست که افراد می‌توانند از مشاوران و منتورهای ما کمک بگیرند و آموزش ببینند همراه با ارائه گواهی نامه معتبر.

 با رسنو به راحتی به درآمد می‌رسید: 1) می‌تونید با به اشتراک گذاری کد معرفتون و معرفی رسنو به دوستانتون از رسنو پاداش همکاری دریافت کنید 
  2) با شرکت در کمپین‌های تبلیغاتیمون به راحتی به درآمد برسید :)


ما رسنو هستیم، رسانه تبلیغاتی کاربر محور ایران

کسب و کارها با روش‌های مختلفی محصولات و خدمات خود را به جامعه مخاطب خود نشان می‌دهند و یا به گوش آن‌ها می‌رسانند. 
امروزه همه کسب وکارها چه بزرگ و چه کوچک در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارند و هر کدام با توجه به نوع کسب و کارشان، به تولید محتواهای غنی برای جذب هرچه بیشتر مشتریانشان می‌پردازند. 
کسب و کارهای بزرگ در کنار این پلتفرم‌ها، سایت هم داشته و فروش محصولات خود را به صورت سازمان یافته‌تری به دست مشتریان می‌رسانند و از امر مهم تبلیغات غافل نمی‌شوند، اما کسب و کارهای کوچک به علت هزینه‌ی بالای راه اندازی سایت و تبلیغات، به آن اهمیت نمیدهند. 
 شما با پنل رسنو می‌توانید برای کسب و کار کوچک خود یک سایت ساخته و با محتوای آموزشی مربوط به آن، سایت خود را مدیریت کنید و از تبلیغات کسب‌وکارتان غافل نشوید.