سوالات متداول

رسنو پلتفرمی است که شما میتوانید هم از آن درآمد کسب کنید و هم خودتون و کسب و کارتون رو رشد دهید.  
شما در رسنو دایره همکاری خود را بزرگتر کرده و درآمد کسب کنید، یک وبسایت برای ارائه خدمات و محصولات خود داشته باشید و از مقالات آموزشی کاربردی و خدمات مشاوره‌ای کسب‌وکار بهره‌مند شوید. 
برای اینکه به خانواده بزرگ رسنو بپیوندید کافیست در سایت ما ثبت‌نام کنید و با پرداخت ماهیانه دویست هزار تومان از خدمات سایت و پنل رسنو بهره‌مند شوید. این خدمات شامل منتورینگ و آموزش متداوم با اساتید و کارآفرینان با تجربه تا بتوانید کسب و کار خود را به بهترین شکل راه اندازی کنید و درصد شکست خود را به حداقل برسانید.شما میتوانید با توجه به نیاز خود سایت داشته و پشتیبانهای ما برای شما طراحی و به شما تحویل میدهند علاوه بر آن با دیدن محتواهای آموزشی سایت و کسب‌وکار خود را به بهترین شکل مدیریت کنید. همچنین با عضویت در رسنو و مشارکت در کمپین های کسب و کارهای همکار رسنو درآمد کسب کنید.  
کاربر رسنو کسی است که با پرداخت مبلغی به عنوان حق اشتراک ماهیانه می‌تواند عضوی از خانواده رسنو شود. همینطور می‌تواند بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی، کسب و کار خود را رشد داده و از تجربیات اساتید و ویدئوهای آموزشی به بهترین شکل استفاده کرده  ، با معرفی رسنو به دوستان، از هدیه ثبت نام افراد با کد معرف خود بهره مند شود، تبلیغات کسب‌وکار‌ش را به رسنو بسپارد و از خدمات مشاوره‌ای بهره بگیرد.  
شما در رسنو میتوانید بعد از عضویت و پرداخت تنها ۲۰۰ هزارتومان از خدمات گسترده رسنو استفاده کنید.  
شما میتونید اگر تنها ایده ای دارید که برای پیاده سازی آن به هزینه اولیه زیاد آن فکر میکنید با رسنو این هزینه ها را به صفر رسانده و حتی درآمد هم از آن کسب کنید.  
اگر کسب و کار نوپایی هم دارید و تا جای خوبی پیشرفت داشتید ما میتونیم برای ادامه کار و حل چالش های پیش روی شما همراهتون باشیم و از تجربیات اساتید و کارآفرینان ما بهترین بهره را ببرید.
رسنو دروازه‌ای از کسب‌وکار آنلاین را به‌روی شما باز می‌کند. محتوای آموزشی ما که شامل مقالات، پادکست‌ها و ویدئوهای آموزشی است به شما کمک می‌کند در زمینه‌های مختلف به خصوص ایجاد یک وبسایت، تولید محتوا، آنالیز وضعیت کسب‌وکار خودتان و رقبا، سئو سایت، جذب مشتریان وفادار، استراتژی‌های مناسب در برخورد با مشکلات پیش‌روی کسب‌وکار و تمامی نکاتی که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید کسب‌وکارتان را ایجاد و یا توسعه دهید.
با پرداخت حق اشتراک چه امکاناتی به دست میاریم؟  
محتوا، دوره ها و رویدادهای آموزشی 
ارتباط  با کارآفرینان برتر دریافت مشاوره از افراد متخصص
می‌تونید از راه‌های درآمدی که توی رسنو داریم به درآمد برسید 
ساخت سایت حرفه ای و دریافت زیرساخت های مورد نیاز با توجه به موضوع  کسب و کارشما