سوالات متداول

رسنو سامانه تبلیغات محتوای کاربر محور است که به شما کمک می‌کند با عضویت در سایت، با افزایش تعداد افرادی که با کد معرف شما وارد سامانه شدن  دایره همکاری خود را بزرگتر کرده و درآمد کسب کنید، یک وبسایت برای ارائه خدمات و محصولات خود داشته باشید و از مقالات آموزشی کاربردی و خدمات مشاوره‌ای کسب‌وکار بهره‌مند شوید.

برای اینکه به خانواده بزرگ رسنو بپیوندید کافیست در سایت ما ثبت‌نام کنید و با پرداخت ماهیانه دویست هزار تومان از خدمات سایت و پنل رسنو بهره‌مند شوید. این خدمات شامل دریافت قالب‌های متنوع شخصی و فروشگاهی که میتوانید با توجه به نیاز خود انتخاب کرده و سایت خود را داشته باشید و علاوه بر آن با دیدن محتواهای آموزشی سایت و کسب‌وکار خود را به بهترین شکل مدیریت کنید. همچنین با عضویت در رسنو و مشارکت در کمپین های کسب و کارهای همکار رسنو درآمد کسب کنید.

کاربر رسنو کسی است که با پرداخت مبلغی به عنوان حق اشتراک ماهیانه می‌تواند عضوی از خانواده رسنو شود.  همینطور می‌تواند بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی، یک وبسایت برای کسب‌وکار خود طراحی کند، با معرفی رسنو به دوستان، از هدیه ثبت نام افراد با کد معرف خود بهره مند شود، تبلیغات کسب‌وکار‌ش را به رسنو بسپارد و از خدمات مشاوره‌ای بهره بگیرد.

شما با عضویت در سایت رسنو، می‌توانید از خدمات بی‌نظیر آن بهره بگیرید. رسنو با توجه به گستردگی مخاطبان و کاربران خود، می تواند کالا یا خدمات شما را به شکل مطلوبی به جامعه مخاطبین معرفی کند و محصولات و خدمات شما را به صورت گسترده تبلیغ ‌کند. 
یک وبسایت شخصی با قالب دلخواه برای کسب‌وکارتان داشته باشید و به کسب‌وکارتان رونق ببخشید، و به مشتریان بالقوه دست یابید. 
همینطور با عضویت در رسنو می‌توانید از محتواهای آموزشی رسنو بهره‌مند شوید و از راهنمایی مشاوران متخصص بهره‌مند شوید. 

رسنو دروازه‌ای از کسب‌وکار آنلاین را به‌روی شما باز می‌کند. محتوای آموزشی ما که شامل مقالات، پادکست‌ها و ویدئوهای آموزشی است به شما کمک می‌کند در زمینه‌های مختلف به خصوص ایجاد یک وبسایت، تولید محتوا، آنالیز وضعیت کسب‌وکار خودتان و رقبا، سئو سایت، جذب مشتریان وفادار، استراتژی‌های مناسب در برخورد با مشکلات پیش‌روی کسب‌وکار و تمامی نکاتی که به شما کمک می‌کنند تا بتوانید کسب‌وکارتان را ایجاد و یا توسعه دهید.

ایده تکمیل خدمات رسنو اینطوری تو ذهنمون شکل گرفت که توی یک جلسه کاری و دوستانه وقتی بحث به سمت مشکلات شروع کسب‌و کارمون کشیده شد، دیدیم چقدر مشکلاتمون مشابه بودند، مثلا بعد از قبولی دانشگاه نمی‌دونستیم بازار کارمون چجوریه؟ از کجا شروع کنیم که وارد بازار کار بشیم؟ باید چه مهارت‌هایی رو یاد بگیریم؟ چطور کسبو کارمون رو راه اندازی کنیم؟ چطور معرفی‌اش کنیم؟  توانایی توسعه اش رو داریم؟ از کجا همکار مورد اعتماد پیدا کنیم که تخصص داشته باشه؟ همه این دردها باعث شد تا به فکر اضافه کردن خدمات جدید به رسنو  بیوفتیم. کاری کنیم که این مشکلات از سر راهتون برداشته شه

1- کافیه تو رسنو ثبت نام کنید تا آموزش ببینید و مدرک بگیرید. 

2- کسبو کارتون رو تبلیغ کنید و توسعه بدید.
3- در رسنو با انجام اهداف کمپین هامون به درامد برسید . 
4- از مشاوره های کسب‌وکار رسنو و کارآفرین‌های برتر ایران در هر حوزه ای استفاده کنید. 
5- با بقیه اعضای رسنو تعامل داشته باشید و به رشد کسب‌وکار خودتون و بقیه کمک کنید.

کلی امکانات

1- محتوا، دوره ها و رویداد های آموزشی با ارائه گواهینامه معتبر 
2- گفتگو با کارآفرینان برتر دریافت مشاوره از افراد متخصص
3- می‌تونید از راه‌های درآمدی که توی رسنو داریم به درآمد برسید (اشتراک گذاری کد معرف، انجام اهداف کمپین ها و البته هروز به راه‌های درآمدی مون اضافه میشه ) 
4- ساخت سایت حرفه ای (رزومه ای/شخصی)

اگر به فکر شروع کسبوکار و آموزش باشید حتما دیدین چه هزینه‌های گزافی بابت دوره آموزشی می‌گیرند.

 شما بعد از یکسال فعالیت و آموزش در رسنو  با کوله باری از  اطلاعات و دانش فارغ التحصیل می‌شید.
اگر بعد از یکسال از خدمات رسنو راضی نبودید ما تمامی مبالغ پرداختی شما رو بهتون عودت میدیم.

بله، رسنو برای شما هم که کسب‌وکاری ندارید برنامه داره. 

شما می‌تونید
 1) با اشتراک گذاری کد معرفتون از رسنو پاداش همکاری دریافت کنید 
2) یا با استفاده از شرکت در کمپین های تبلیغاتی به درآمد برسید. 
3) همینطور میتونید از محتواهای آموزشی استفاده کنید .