درباره ما

سازمان ما از سال 1397 فعالیت خود را به عنوان رابطی بین افرادی که میخواهند کسب‌و‌کار آن‌ها دیده شود و همینطور کسانی که این تبلیغات را می‌بینند و کسب درآمد میکنند، ایجاد شد.  
هُلدینگ تخصصی و بین المللی“هوشمندافزار پازاندیش” ارائه کننده “خدمات نرم افزاری و انیمیشن” و بازرگانی تخصصی در زمینه “فناوری اطلاعات و ارتباطات، انیمیشن” در سال ۱۳۹۳ توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور فعالیت خود را آغاز نموده و مفتخر است که خدمات خود را با کیفیت ممتاز ،با هزینه و در  زمان مناسب ارائه کرده ، همکار و پشتیبان توسعه کسب و کار مشتریان خود است. این هُلدینگ توسط ” معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری” به عنوان شاهراه صادرات نرم افزار و انیمیشن کشور تایید شده است. محصولات آن که هر کدام موفقیت های خوبی را در این اکوسیستم کسب و کارهای دیجیتال کسب کردند از جمله نازدونک که به عنوان جامع ترین شبکه محتوایی کودک است، کاراسام سرویس خدمات جامع منزل و خودرو بوده، سامانه اینترنتی فرزند خواندگی که برای پذیرش سرپرستی بوده و رسنو که شرایطی را فراهم کرده است که کسب‌وکارهای کوچکی که در هر زمینه‌ای فعالیت دارند، می‌توانند با پیوستن به رسنو یک سایت جذاب برای فروشگاه کوچک خود که تا به امروز در اینستاگرام فعالیت می‌کرده، ساخته و کسب‌وکار خود را آنلاین کنند و در کنار این با همراهی منتورها و کوچ های ما کسب و کار خود را رشد و توسعه دهید.

آکادمی رسنو 

یکی از تغییرات بزرگ رسنو این هست که شما در آکادمی ما برای ورود به دنیای دیجیتال در کنار مدرسین و کارآفرینانی که کوله باری از تجربه هستن مانند یک معلم توی این مسیر کنار شما خواهند بود و توی 10 ماه با هفته ای 10 ساعت شرکت در کلاس های ما و تمرین روی آن‌ها میتونید به بهترین نتیجه برسی و ما کمکت میکنیم حتی اولین درآمد رو هم از سایتی که داری و تو این 10 ماه روش کار کردین را کسب کنید.   

چشم انداز رسنو

تیم رسنو سعی داره کاربردی‌ترین نکات برای داشتن یک کسب‌وکار موفق رو به شما آموزش بده. رسنو یک پلتفرم تعاملی است، راز موفقیت ما اینه که از شما به عنوان یادگیرنده و یاددهنده همزمان استفاده می‌کنیم.
حمایت کنید و حمایت بشید. ازطرفی  هم متوجه میشوید کجاها ضعف دارید تا از دیگران باید کمک بگیرید. 
تو رسنو تازه متوجه میشوید چه ویژگی‌های مثبتی  دارید. چه کارهایی بلدید که دیگران بلد نیستند شما می‌تونید از محتواهای آموزشی مفید رسنو کمک بگیرید؛ مهارت کسب کنید و مدرک بگیرید.
هیچ کسی به غیر از خودمون نمیتونه بهمون کمک کنه. ما رسنویی ها با هم آینده خودمون و می‌سازیم.